See the notice on TED website
2. Postopek
Postopek
Naslov: Vzdrževanje lekarniškega računalniškega sistema
Opis: Predmet javnega naročila je Vzdrževanje lekarniškega računalniškega sistema za obdobje 36 mesecev, od 1. 8. 2024 do 31. 7. 2027. Predmet naročila vključuje vzdrževanje posameznih programskih paketov, ki jih uporabljajo naročniki.
Vrsta postopka: S pogajanji, brez predhodnega javnega razpisa
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 72000000 Storitve informacijske tehnologije: svetovanje, razvoj programske opreme, internet in podpora
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: SKLOP 1: GORIŠKA LEKARNA NOVA GORICA
Opis: Predmet naročila je vzdrževanje in nadgradnja informacijskega sistema Orka.erp z moduli. Vzdrževanje obsega naloge in obveznosti, kot izhajajo iz vzorca pogodbe, ki je del razpisne dokumentacije. Predmet javnega naročila vključuje tudi vzdrževanje morebitnih dodatnih licenc, ki bi bile potrebne zaradi odprtja nove enote ali drugačne širitve poslovanja, kakor tudi vse nadgradnje obstoječega sistema s strani izvajalca, ki vključuje enake ali izboljšane funkcionalnosti.
Sklop: LOT-0002
Naslov: SKLOP 2: KRAŠKE LEKARNE ILIRSKA BISTRICA
Opis: Predmet naročila je vzdrževanje in nadgradnja informacijskega sistema Orka.erp z moduli. Predmet naročila je tudi vzdrževanje in nadgradnja informacijskega sistema MOSS (Microsoft Office SharePoint server) s sistemom za podporo poslovnemu odločanju (BI) ter dokumentacijskim modulom (DMS) oziroma informacijskega sistema, ki bo v prihodnje nasledil to funkcionalnost. Vzdrževanje obsega naloge in obveznosti, kot izhajajo iz vzorca pogodbe, ki je del razpisne dokumentacije. Predmet javnega naročila vključuje tudi vzdrževanje morebitnih dodatnih licenc, ki bi bile potrebne zaradi odprtja nove enote ali drugačne širitve poslovanja, kakor tudi vse nadgradnje obstoječega sistema s strani izvajalca, ki vključuje enake ali izboljšane funkcionalnosti.
Sklop: LOT-0003
Naslov: SKLOP 3: OBALNE LEKARNE KOPER
Opis: Predmet naročila je vzdrževanje in nadgradnja naslednje informacijskega sistema Orka.erp z moduli. Predmet naročila je tudi vzdrževanje in nadgradnja informacijskega sistema MOSS (Microsoft Office SharePoint server) s sistemom za podporo poslovnemu odločanju (BI) ter dokumentacijskim modulom (DMS) do prenosa v informacijski sistem, ki bo v prihodnje nasledil to funkcionalnost. Vzdrževanje obsega naloge in obveznosti, kot izhajajo iz vzorca pogodbe, ki je del razpisne dokumentacije. Predmet javnega naročila vključuje tudi vzdrževanje morebitnih dodatnih licenc, ki bi bile potrebne zaradi odprtja nove enote ali drugačne širitve poslovanja, kakor tudi vse nadgradnje obstoječega sistema s strani izvajalca, ki vključuje enake ali izboljšane funkcionalnosti.