See the notice on TED website
2. Postopek
Postopek
Naslov: Izbira izvajalca za izvedbo prevozov osnovnošolskih otrok v Občini Prevalje v šolskem letu 2024/2025 in 2025/2026
Opis: Predmet javnega naročila je izbira izvajalca za izvedbo prevozov osnovnošolskih otrok v Občini Prevalje v šolskem letu 2024/2025 in 2025/2026, in sicer po posameznih relacijah: relacija 1: Kot pri Prevaljah relacija 2: Breznica relacija 3: Šentanel relacija 4: Holmec relacija 5: OŠ Juričev Drejček, III. OŠ Slovenj Gradec Javno naročilo je razdeljeno na 5 sklopov, pri čemer posamezna relacija predstavlja posamezen sklop.
Notranji identifikator: JN-43503
Vrsta postopka: Odprti postopek
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 60000000 Prevozne storitve (razen prevoza odpadkov)
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: Izvajanje prevoza osnovnošolskih otrok na relaciji Kot pri Prevaljah
Opis: Sklop 1 zajema naslednjo relacijo: Brančurnik, Brančurnikov graben, križišče Berložnik, križišče pri kmetiji Žerjavle, nazaj do križišča Berložnik, naselje pri kmetiji Šibovje, kmetija Kumer, mimo kmetije Lagoja, mimo kmetije Ravnjak in Štajner, odcep za kmetijo Jug, mimo kmetije Maki, cesta proti leški kapelici (mimo kmetije Jušel, Uršej,...), mimo leške kapelice, do OŠ Prevalje in obratno. Okvirno število prevoženih kilometrov dnevno na relaciji: 58. Okvirno število otrok: 21.
Dodatna klasifikacija (cpv): 60000000 Prevozne storitve (razen prevoza odpadkov)
Sklop: LOT-0002
Naslov: Izvajanje prevoza osnovnošolskih otrok na relaciji Breznica
Opis: Sklop 2 zajema naslednjo relacijo: Gasilski dom, mimo kmetije Klemen, Domej, do križišča za Brinjevo goro, kmetije Žik in Janče, Komar, Godčeva ravna, Koroš, križišče za Brinjevo goro, mimo kmetije Rutar, do OŠ Prevalje ter obratno. Okvirno število prevoženih kilometrov dnevno na relaciji: 70. Okvirno število otrok na relaciji: 35.
Sklop: LOT-0003
Naslov: Izvajanje prevoza osnovnošolskih otrok na relaciji Šentanel
Opis: Sklop 3 zajema tri (3) relacije, in sicer: 1. relacija: Šentanel, Gornikov križ, mimo kmetij Kozuv, Pernat, Pečar, Mikl, Peršat in Gradišnik, do kmetije Mur, nazaj mimo kmetij Peršat, Mikl, Koroš, Črešnik, Zvonik, Zvonikov in Polhov mlin, do Šentanela 2. relacija: Šentanel, Gornikov križ, Šoštarjev vrh, nazaj do Šentanela in obratno. 3.relacija: Šentanel, do kmetij Kajžer, Lužnik, Močnikov križ in nazaj do Šentanela. Okvirno število prevoženih kilometrov dnevno na relaciji: 59. Okvirno število otrok: 13.
Sklop: LOT-0004
Naslov: Izvajanje prevoza osnovnošolskih otrok na relaciji Holmec
Opis: Sklop 4 zajema dve (2) relaciji, in sicer: 1. naselje nad odlagališčem Lokovica, odcep Počivalnik, kmetija Kauh, kmetija Stropnik, naselje Malinek, mejni prehod Holmec, proti Belšaku, kmetija Strmec, kmetija Sonjak, kmetija Jamnik, mimo gostišča Pik, Kuster, Stropnik, Vogel in nazaj do POŠ Holmec ter obratno, 2. odlagališče Lokovica, mimo kmetije Zmes, križišče pri kmetiji Žoman, cesta Šentanelska reka, OŠ Prevalje in obratno
Sklop: LOT-0005
Naslov: Izvajanje prevoza osnovnošolskih otrok na relaciji OŠ Juričev Drejček in III. OŠ Slovenj Gradec
Opis: Sklop 5 zajema dve (2) relaciji, in sicer: 1. relacija OŠ Juričev Drejček: Prevalje, Leše, Šentanel, Prevalje, OŠ Juričev Drejček in obratno 2. relacija III. OŠ Slovenj Gradec: Prevalje, III. OŠ Slovenj Gradec in obratno Okvirno število prevoženih kilometrov dnevno na relaciji: 75. Okvirno število otrok: 15. Zahteve glede vozil na tej relaciji: Prevoz je potrebno izvesti s homologiranim vozilom za prevoz otrok v invalidskih vozičkih in s homologirano opremo, prilagojeno otrokom s posebnimi potrebami.