43780-2018 - RezultatiSlovenija-Maribor: Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
Obvestilo o oddaji naročila
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Sukcesivna dobava prehrane s sklenitvijo okvirnega sporazuma za obdobje štirih let
II.1.2.
Glavna koda CPV
15000000 Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
II.1.4.
Kratek opis
Dobava prehrambenega blaga.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2.
Opis
II.2.1.
Sadje in zelenjava
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
15300000 Sadje, zelenjave in pripadajoči proizvodi
II.2.4.
Opis javnega naročila
Dobava svežega sadja in zelenjave.
Jabolka
Št. sklopa: 2
Dobava jabolk iz integrirane pridelave.
Pekovski izdelki
Št. sklopa: 3
15600000 Žitni mlevski izdelki, škrob in izdelki iz škroba
Dobava kruha in pekovskega peciva. Razrez je vključen v ceno.
Mleko in mlečni izdelki
Št. sklopa: 4
15500000 Mlečni izdelki
Dobava mleka in mlečnih izdelkov.
Meso in mesni izdelki
Št. sklopa: 5
15100000 Živalski proizvodi, meso in mesni proizvodi
Dobava mesa in mesnih izdelkov. željen razrez je vključen v ceno.
Perutnina in izdelki
Št. sklopa: 6
Dobava perutninskega mesa in izdelkov. Razrez je vključen v ceno.
Žita, stročnice, semena in izdelki
Št. sklopa: 7
Dobava moke, testenin, semen in stročnic.
Zamrznjena prehrana
Št. sklopa: 8
15800000 Razna živila
Dobava špecerije. Olje, sladkor, marmelada, začimbe, čaji, vložena zelenjava, čokolada ...
Razna prehrana
Št. sklopa: 9
Dobava zamrznjenih rib in izdelkov, zamrznjene zelenjave, sadja in škrobnih izdelkov.
Eko mleko in eko mlečni izdelki
Št. sklopa: 10
Dobava izključno ekoloških mlečnih izdelkov in ekološkega mleka.
Eko meso
Št. sklopa: 11
Eobava izključno ekološkega mesa in izdelkov s certifikatom izbrane kakovosti.