438881-2018 - RezultatiSlovenija-Maribor: Razni stroji za splošne in posebne namene
Obvestilo o oddaji naročila
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Najem sistema zasneževanja in opreme za zasneževanje
Referenčna številka dokumenta: JN-06/2018
II.1.2.
Glavna koda CPV
42900000 Razni stroji za splošne in posebne namene
II.1.4.
Kratek opis
Najem sistema zasneževanja in opreme za zasneževanje. Podrobnejša specifikacija naročila je razvidna iz tehničnih specifikacij.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila
Najem sistema zasneževanja in opreme za zasneževanje.