Predmet javnega naročila je nakup spletnih kamer za računalnik - USB za VIZ, kot izhaja iz specifikacij.
II.1.5.
Ocenjena skupna vrednost
II.1.6.
Informacije o sklopih Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV 30237240 Spletna kamera
II.2.4.
Opis javnega naročila