447164-2021 - RezultatiSlovenija-Murska Sobota: Storitve cestnega prevoza
Obvestilo o oddaji naročila
Storitve
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Izvajanje dnevnih prevozov osnovnošolskih otrok iz Mestne občine Murska Sobota za šolsko leto 2021/2022, 2022/2023 in 2023/2024
Referenčna številka dokumenta: JN-4385
II.1.2.
Glavna koda CPV
60100000 Storitve cestnega prevoza
II.1.4.
Kratek opis
Izvajanje dnevnih prevozov osnovnošolskih otrok iz Mestne občine Murska Sobota
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2.
Opis
II.2.1.
Relacija 1
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila
Relacija 2
Št. sklopa: 2
Relacija 3
Št. sklopa: 3
Relacija 4
Št. sklopa: 4
Relacija 5
Št. sklopa: 5