45201-2021 - RezultatiSlovenija-Ljubljana: Pnevmatike za težka in lahka vozila
Obvestilo o oddaji naročila
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Dobava pnevmatik za vozila in delovne stroje za obdobje 2 let
Referenčna številka dokumenta: VKS-59/20
II.1.2.
Glavna koda CPV
34350000 Pnevmatike za težka in lahka vozila
II.1.4.
Kratek opis
Dobava pnevmatik za vozila in delovne stroje za obdobje 2 let za obdobje 2 let po naslednjih sklopih:
— Sklop 1: dobava novih pnevmatik,
— Sklop 2: dobava obnovljenih pnevmatik.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2.
Opis
II.2.1.
Dobava novih pnevmatik
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila
Dobava novih pnevmatik.
Dobava obnovljenih pnevmatik
Št. sklopa: 2
Dobava obnovljenih pnevmatik.