See the notice on TED website
2. Postopek
Postopek
Naslov: Javno naročilo vzdrževanja CVP Vaisala, Luft in Davis
Opis: Javno naročilo vzdrževanja CVP Vaisala, Luft in Davis
Notranji identifikator: 000087/2025
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 38127000 Vremenske postaje
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: Vaisala
Opis: Javno naročilo vzdrževanja CVP Vaisala
Notranji identifikator: 305151
Dodatna klasifikacija (cpv): 38127000 Vremenske postaje
Sklop: LOT-0002
Naslov: Luft
Opis: Javno naročilo vzdrževanja CVP Luft
Notranji identifikator: 305152
Sklop: LOT-0003
Naslov: Davis
Opis: Javno naročilo vzdrževanja CVP Davis
Notranji identifikator: 305153