455444-2026 - Rezultati
Slovenija – Storitve tehničnih pregledov – Tehnični pregledi in pripadajoče storitve
Obvestilo o podelitvi koncesije ali oddaji naročila – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Naslov: Tehnični pregledi in pripadajoče storitve
Opis: Tehnični pregledi in pripadajoče storitve Sklop 1 - ACB Postojna Sklop 2 - ACB Slovenske Konjice Sklop 3 - ACB Ljubljana Sklop 4 - ACB Hrušica Sklop 5 - ACB Maribor Sklop 6 - ACB Kozina Sklop 7 - ACB Vransko Sklop 8 - ACB Novo mesto Sklop 9 - ACB Murska Sobota
Notranji identifikator: 000008/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71631000 Storitve tehničnih pregledov
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: Sklop 1 - ACB Postojna
Opis: Tehnični pregledi in pripadajoče storitve, Sklop 1 - ACB Postojna.
Notranji identifikator: 505717
Dodatna klasifikacija (cpv): 71631000 Storitve tehničnih pregledov
Sklop: LOT-0002
Naslov: Sklop 2 - ACB Slovenske Konjice
Opis: Tehnični pregledi in pripadajoče storitve, Sklop 2 - ACB Slovenske Konjice
Notranji identifikator: 505718
Sklop: LOT-0003
Naslov: Sklop 3 - ACB Ljubljana
Opis: Tehnični pregledi in pripadajoče storitve - Sklop 3 - ACB Ljubljana
Notranji identifikator: 505719
Sklop: LOT-0004
Naslov: Sklop 4 - ACB Hrušica
Opis: Tehnični pregledi in pripadajoče storitve, Sklop 4 - ACB Hrušica
Notranji identifikator: 505720
Sklop: LOT-0005
Naslov: Sklop 5 - ACB Maribor
Opis: Tehnični pregledi in pripadajoče storitve, Sklop 5 - ACB Maribor
Notranji identifikator: 505721
Sklop: LOT-0006
Naslov: Sklop 6 - ACB Kozina
Opis: Tehnični pregledi in pripadajoče storitve, Sklop 6 - ACB Kozina
Notranji identifikator: 505722
Sklop: LOT-0007
Naslov: Sklop 7 - ACB Vransko
Opis: Tehnični pregledi in pripadajoče storitve, Sklop 7 - ACB Vransko
Notranji identifikator: 505723
Sklop: LOT-0008
Naslov: Sklop 8 - ACB Novo mesto
Opis: Tehnični pregledi in pripadajoče storitve, Sklop 8 - ACB Novo mesto
Notranji identifikator: 505724
Sklop: LOT-0009
Naslov: Sklop 9 - ACB Murska Sobota
Opis: Tehnični pregledi in pripadajoče storitve, Sklop 9 - ACB Murska Sobota
Notranji identifikator: 505725