458504-2018 - Javni razpisSlovenija-Maribor: Zemeljski plin
Obvestilo o naročilu
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Dobava zemeljskega plina in ekstra lahkega kurilnega olja za obdobje od leta 2019 do 2023
Referenčna številka dokumenta: JN2/2018
II.1.2.
Glavna koda CPV
09123000 Zemeljski plin
II.1.4.
Kratek opis
Dobava zemeljskega plina in kurilnega olja ekstra lahkega.
II.1.5.
Ocenjena skupna vrednost
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
Ponudbe je treba predložiti za samo en sklop
II.2.
Opis
II.2.1.
Dobava zemeljskega plina
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila
Dobava zemeljskega plina.
Dobava kurilnega olja ekstra lahkega
Št. sklopa: 2
09135000 Kurilna olja
Dobava kurilnega olja.