462019-2018 - RezultatiSlovenija-Ljubljana: Osebni računalniki
Obvestilo o oddaji naročila
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
IKT oprema 2. nabava SIO-2020
II.1.2.
Glavna koda CPV
30213000 Osebni računalniki
II.1.4.
Kratek opis
Nakup energijsko učinkovite računalniške opreme
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2.
Opis
II.2.1.
ENERGIJSKO UČINKOVIT OSEBNI RAČUNALNIK tip 1
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
30213300 Namizni računalnik
II.2.4.
Opis javnega naročila
ENERGIJSKO UČINKOVIT OSEBNI RAČUNALNIK tip 1 (i3/AMD Ryzen 3 - 4GB RAM)
ENERGIJSKO UČINKOVIT OSEBNI RAČUNALNIK tip 2
Št. sklopa: 2
ENERGIJSKO UČINKOVIT OSEBNI RAČUNALNIK tip 2 (i5/AMD Ryzen 5 - 8GB RAM)
ENERGIJSKO UČINKOVIT OSEBNI RAČUNALNIK tip 3
Št. sklopa: 3
ENERGIJSKO UČINKOVIT OSEBNI RAČUNALNIK tip 3 (i7/AMD Ryzen 7 - 16GB RAM)
ENERGIJSKO UČINKOVIT ZASLON - tip 1
Št. sklopa: 4
30231300 Zasloni (za prikaz)
ENERGIJSKO UČINKOVIT ZASLON - tip 1 (LCD min. 21,5", ločljivost 1920x1080 pik)
ENERGIJSKO UČINKOVIT ZASLON - tip 2
Št. sklopa: 5
ENERGIJSKO UČINKOVIT ZASLON - tip 2 (LCD min. 23,8", ločljivost 1920x1080 pik)
ENERGIJSKO UČINKOVIT PRENOSNI RAČUNALNIK - tip 1
Št. sklopa: 6
30213100 Prenosni računalniki
ENERGIJSKO UČINKOVIT PRENOSNI RAČUNALNIK tip 1 (i3/AMD Ryzen 3 - 4GB RAM)
ENERGIJSKO UČINKOVIT PRENOSNI RAČUNALNIK - tip 2
Št. sklopa: 7
ENERGIJSKO UČINKOVIT PRENOSNI RAČUNALNIK - tip 2 (i5/AMD Ryzen 5 - 8GB RAM)
ENERGIJSKO UČINKOVIT PRENOSNI RAČUNALNIK - tip 3
Št. sklopa: 8
ENERGIJSKO UČINKOVIT PRENOSNI RAČUNALNIK - tip 3 (i7/AMD Ryzen 7 - 16GB RAM)
TABLIČNI RAČUNALNIK - tip 1
Št. sklopa: 9
30213200 Tablični računalnik
TABLIČNI RAČUNALNIK - tip 1 (Windows 10)
TABLIČNI RAČUNALNIK - tip 2
Št. sklopa: 10
TABLIČNI RAČUNALNIK - tip 2 (Android)
TABLIČNI RAČUNALNIK - tip 3
Št. sklopa: 11
TABLIČNI RAČUNALNIK - tip 3 (iOS)
PROJEKTOR
Št. sklopa: 12
38652100 Projektorji
ŠIROKOKOTNI PROJEKTOR
Št. sklopa: 13