464067-2022 - Javni razpisSlovenija-Ljubljana: Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
Obvestilo o naročilu
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Sukcesivna dobava živil po sklopih za potrebe OŠ Oskarja Kovačiča
Referenčna številka dokumenta: JN7560-22-600017
II.1.2.
Glavna koda CPV
15000000 Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
II.1.4.
Kratek opis
Sukcesivna dobava živil
II.1.5.
Ocenjena skupna vrednost
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
Ponudbe je treba predložiti za samo en sklop
II.2.
Opis
II.2.1.
ŽIVILA IZ SHEM KAKOVOSTI (brez eko živil): STERILIZIRANO MLEKO (npr. izbrana kakovost)
Št. sklopa: 1.1.
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
15000000 Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki, 15511000 Mleko
II.2.4.
Opis javnega naročila
Dobava živil
SMETANA IN MASLO
Št. sklopa: 1.3.
15512000 Smetana, 15530000 Maslo
ŽIVILA IZ SHEM KAKOVOSTI (brez eko živil): MLEKO IN MLEČNI IZDELKI (npr. izbrana kakovost)
Št. sklopa: 1.5.
15500000 Mlečni izdelki, 15510000 Mleko in smetana, 15530000 Maslo, 15542100 Skuta, 15545000 Sirni namazi, 15551000 Jogurt in drugi izdelki iz fermentiranega mleka, 15551300 Jogurt
PASTERIZIRANA IN STERILIZIRANA ZELENJAVA IN KONZERVIRANO SADJE
Št. sklopa: 6.2.
03220000 Vrtnine, sadje in lupinarji, 03221000 Vrtnine, 03222000 Sadje in oreški, 15330000 Predelano sadje in vrtnine, 15331400 Konzervirane vrtnine in/ali vrtnine v konzervah, 15332000 Predelano sadje in oreški