464299-2024 - Predhodno obvestilo o neposredni dodelitvi
Slovenija – Storitve programiranja programske opreme in svetovanja pri programski opremi – Vzdrževanje sistema portalov RTVSLO.si za dobo dveh let
Prostovoljno obvestilo za predhodno transparentnost
Storitve
2. Postopek
Postopek
Naslov: Vzdrževanje sistema portalov RTVSLO.si za dobo dveh let
Opis: Vzdrževanje sistema portalov RTVSLO.si za dobo dveh let
Notranji identifikator: JN-S0695
Vrsta postopka: S pogajanji, brez predhodnega javnega razpisa
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 72200000 Storitve programiranja programske opreme in svetovanja pri programski opremi
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Opis: Predmet je vzdrževanje strojne in programske opreme sistema portalov RTVSLO.si za dobo dveh let