Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 66515200 Storitve premoženjskega zavarovanja
Dodatna klasifikacija (cpv): 66516100 Storitve odgovornostnega zavarovanja motornih vozil, 66515100 Storitve požarnega zavarovanja, 66516400 Storitve zavarovanja splošne odgovornosti
Kraj izvajanja
Podregija države (NUTS): Osrednjeslovenska (SI041)
Država: Slovenija
Splošne informacije