472504-2022 - Predhodno obvestilo o neposredni dodelitviSlovenija-Koper: Elektrika
Prostovoljno obvestilo za predhodno transparentnost
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/25/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Dobava električne energije 09-10 2022
Referenčna številka dokumenta: JN43/2022
II.1.2.
Glavna koda CPV
09310000 Elektrika
II.1.4.
Kratek opis
Dobava električne energije za dva meseca
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila
Dobava električne energije