481692-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve - Blago
2. Postopek
Postopek
Naslov: Okolju prijazna storitev čiščenja poslovnih prostorov Okrožnega sodišča v Celju z OE, Višjega sodišča v Celju, Delovnega sodišča v Celju, Upravnega sodišča RS (za Zunanji oddelek sodišča v Celju), Vrhovnega sodišča RS (za CDDC), Okrožnega državnega tožilstva v Celju (za Zunanji oddelek v Velenju) in Etažnih lastnikov PS Ljubljanska cesta 1a, Celje, ki jih zastopa upravnik HABIT.
Opis: Okolju prijazna storitev čiščenja poslovnih prostorov
Notranji identifikator: JN-76548
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Dodatna vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 90910000 Storitve čiščenja
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: SKLOP 1 - Celje
Opis: Čiščenje prostorov na lokacijah naročnikov (5) v Celju
Notranji identifikator: 507996
Dodatna klasifikacija (cpv): 90910000 Storitve čiščenja
Sklop: LOT-0002
Naslov: SKLOP 2 - Šmarje pri Jelšah
Opis: Čiščenje prostorov naročnika na lokaciji v Šmarju pri Jelšah
Notranji identifikator: 507997
Sklop: LOT-0003
Naslov: SKLOP 3 - Velenje
Opis: Čiščenje prostorov naročnikov (2) nalokaciji v Velenju
Notranji identifikator: 507998
Sklop: LOT-0004
Naslov: SKLOP 4 - Žalec
Opis: Čiščenje prostorov na lokaciji naročnika v Žalcu
Notranji identifikator: 507999
Sklop: LOT-0005
Naslov: SKLOP 5 - Slovenske Konjice
Opis: Čiščenje prostorov naročnika na lokaciji v Slovenskih Konjicah
Notranji identifikator: 508000
Sklop: LOT-0006
Naslov: SKLOP 6 - Šentjur
Opis: Čiščenje prostorov na lokaciji v Šentjurju
Notranji identifikator: 508001