48210-2024 - Predhodno obvestilo o neposredni dodelitvi
Slovenija – Storitve informacijske tehnologije: svetovanje, razvoj programske opreme, internet in podpora – Redno in investicijsko vzdrževanje Informacijskega sistema KADRIS 4 v letih 2024 in 2025
Prostovoljno obvestilo za predhodno transparentnost
Storitve
2. Postopek
Postopek
Naslov: Redno in investicijsko vzdrževanje Informacijskega sistema KADRIS 4 v letih 2024 in 2025
Opis: Redno in investicijsko vzdrževanje Informacijskega sistema KADRIS 4 v letih 2024 in 2025
Notranji identifikator: 430-493/2023; JN MORS 385/2023-PSPB
Vrsta postopka: S pogajanji, brez predhodnega javnega razpisa
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 72000000 Storitve informacijske tehnologije: svetovanje, razvoj programske opreme, internet in podpora
Dodatna klasifikacija (cpv): 72200000 Storitve programiranja programske opreme in svetovanja pri programski opremi
5. Sklop
Sklop: LOT-0000