482537-2021 - RezultatiSlovenija-Šempeter pri Gorici: Naprave za sterilizacijo, dezinfekcijo in čiščenje
Obvestilo o oddaji naročila
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Parni sterilizator (2 kos) in termodezinfektor z vzdrževanjem za čas pričakovane življenjske dobe (7 let)
Referenčna številka dokumenta: 260-10/2021
II.1.2.
Glavna koda CPV
33191000 Naprave za sterilizacijo, dezinfekcijo in čiščenje
II.1.4.
Kratek opis
Predmet javnega naročila je nabava parnega sterilizatorja (2 kos) in termodezinfektorja z vzdrževanjem za čas pričakovane življenjske dobe (7 let)po specifikacijah, ki so priloga in sestavni del dokumentacije.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila