Dobava in montaža okoljsko manj obremenjujoče opreme za UC Koper.
II.1.5.
Ocenjena skupna vrednost Vrednost brez DDV: 688 095,30 EUR
II.1.6.
Informacije o sklopih Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV 39100000 Pohištvo
II.2.4.
Opis javnega naročila