Vrsta javnega naročnika Druga vrsta: Javno podjetje
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
»Izbira izvajalca za prevzem in obdelavo nenevarnih odpadkov iz Centralne čistilne naprave v Piranu za čas 24 mesecev od datuma podpisa pogodbe«
Referenčna številka dokumenta: 1/JN-S/CČN-2020
II.1.2.
Glavna koda CPV 90513000 Storitve obdelave in odstranjevanja nenevarnih odpadkov
II.1.4.
Kratek opis
»Izbira izvajalca za prevzem in obdelavo nenevarnih odpadkov iz Centralne čistilne naprave v Piranu za čas 24 mesecev od datuma podpisa pogodbe«.
II.1.6.
Informacije o sklopih Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2.
Opis
II.2.1.
Ostanki na grabljah in sitih
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV 90513000 Storitve obdelave in odstranjevanja nenevarnih odpadkov
II.2.4.
Opis javnega naročila
Izbira izvajalca za prevzem in obdelavo nenevarnih odpadkov iz Centralne čistilne naprave v Piranu
Storitev zajema nakladanje odpadkov na platoju Čistilne naprave v Piranu in v Sečovljah, prevzem odpadkov, transport do mesta obdelave (lokacijo ponudi ponudnik), tehtanje, razkladanje ter obdelavo odpadkov.
Odpadki iz peskolovov
Št. sklopa: 2
Blato iz čiščenja komunalnih odpadnih voda
Št. sklopa: 3
Oljne mešanice ločevanja olja in vode, ki vsebujejo le jedilna olja in masti
Št. sklopa: 4