485834-2019 - RezultatiSlovenija-Ljubljana: Pnevmatike za težka in lahka vozila
Obvestilo o oddaji naročila
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Javno naročilo za dobavo pnevmatik z boljšim izkoristkom goriva in boljšim oprijemom na mokri podlagi in vulkanizerskega blaga
Referenčna številka dokumenta: 430-106/2019
II.1.2.
Glavna koda CPV
34350000 Pnevmatike za težka in lahka vozila
II.1.4.
Kratek opis
Predmet javnega naročila je dobava zimskih in letnih pnevmatik z boljšim izkoristkom goriva in boljšim oprijemom na mokri podlagi in vulkanizerskega blaga.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2.
Opis
II.2.1.
Letne pnevmatike z boljšim izkoristkom goriva in boljšim oprijemom na mokri podlagi za hitrostne razrede (SH) R, S in T
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila
Dobava letnih pnevmatik z boljšim izkoristkom goriva in boljšim oprijemom na mokri podlagi za hitrostne razrede (SH) R, S in T.
Letne pnevmatike z boljšim izkoristkom goriva in boljšim oprijemom na mokri podlagi za hitrostne razrede (SH) H
Št. sklopa: 2
Dobava letnih pnevmatik z boljšim izkoristkom goriva in boljšim oprijemom na mokri podlagi za hitrostne razrede (SH) H.
Letne pnevmatike z boljšim izkoristkom goriva in boljšim oprijemom na mokri podlagi za hitrostne razrede (SH) V
Št. sklopa: 3
Dobava letnih pnevmatik z boljšim izkoristkom goriva in boljšim oprijemom na mokri podlagi za hitrostne razrede (SH) V.
Letne pnevmatike z boljšim izkoristkom goriva in boljšim oprijemom na mokri podlagi za hitrostne razrede (SH) W in Y
Št. sklopa: 4
Dobava letnih pnevmatik z boljšim izkoristkom goriva in boljšim oprijemom na mokri podlagi za hitrostne razrede (SH) W in Y.
Zimske pnevmatike z boljšim izkoristkom goriva in boljšim oprijemom na mokri podlagi za hitrostne razrede (SH) R, S in T
Št. sklopa: 5
Dobava zimskih pnevmatik z boljšim izkoristkom goriva in boljšim oprijemom na mokri podlagi za hitrostne razrede (SH) R, S in T.
Zimske pnevmatike z boljšim izkoristkom goriva in boljšim oprijemom na mokri podlagi za hitrostne razrede (SH) H
Št. sklopa: 6
Dobava zimskih pnevmatik z boljšim izkoristkom goriva in boljšim oprijemom na mokri podlagi za hitrostne razrede (SH) H.
Zimske pnevmatike z boljšim izkoristkom goriva in boljšim oprijemom na mokri podlagi za hitrostne razrede (SH) V
Št. sklopa: 7
Dobava zimskih pnevmatik z boljšim izkoristkom goriva in boljšim oprijemom na mokri podlagi za hitrostne razrede (SH) V.
Vulkanizersko blago (razno)
Št. sklopa: 8
34300000 Deli in pribor za vozila in njihove motorje
Dobava vulkanizerskega blago (razno).