Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 90420000 Storitve čiščenja komunalnih odplak
Dodatna klasifikacija (cpv): 24955000 Kemična stranišča
Kraj izvajanja
Poštni naslov: 26ης Οκτωβρίου 64
Mesto: Θεσσαλονίκη
Poštna številka: 54627