491537-2021 - RezultatiSlovenija-Trbovlje: Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
Obvestilo o oddaji naročila
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Sukcesivna dobava konvencionalnih in ekoloških živil
II.1.2.
Glavna koda CPV
15000000 Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
II.1.4.
Kratek opis
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2.
Opis
II.2.1.
Sadje in zelenjava
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
03200000 Žita, krompir, vrtnine, sadje in lupinarji, 03220000 Vrtnine, sadje in lupinarji, 15300000 Sadje, zelenjave in pripadajoči proizvodi
II.2.4.
Opis javnega naročila
Sadje in zelenjava zamrznjeno
Št. sklopa: 2
15331170 Zamrznjene vrtnine, 15896000 Globoko zamrznjeni proizvodi
Kruh in pekovsko pecivo
Št. sklopa: 3
15810000 Krušni izdelki, sveže pecivo in slaščice
Zamrznjeni mlevski izdelki
Št. sklopa: 4
15600000 Žitni mlevski izdelki, škrob in izdelki iz škroba, 15896000 Globoko zamrznjeni proizvodi
Mlevski izdelki
Št. sklopa: 5
15600000 Žitni mlevski izdelki, škrob in izdelki iz škroba
Sveže meso in izdelki iz mesa
Št. sklopa: 6
15100000 Živalski proizvodi, meso in mesni proizvodi
Perutninsko meso in perutninski izdelki
Št. sklopa: 7
15100000 Živalski proizvodi, meso in mesni proizvodi, 15112000 Perutnina
Mesni izdelki
Št. sklopa: 8
15100000 Živalski proizvodi, meso in mesni proizvodi, 15130000 Mesni proizvodi
Mleko in mlečni izdelki
Št. sklopa: 9
15500000 Mlečni izdelki
Jajca
Št. sklopa: 10
03142500 Jajca
Splošno prehrambeno blago
Št. sklopa: 11
15800000 Razna živila
Ribe, raki in mehkužci
Št. sklopa: 12
03310000 Ribe, raki ter vodne rastline in živali
Juhe
Št. sklopa: 13
15891000 Juhe in ragu juhe
Čaji
Št. sklopa: 14
15863000 Čaj
Ekološko splošno prehrambeno blago
Št. sklopa: 15
Eko sadje in eko zelenjava
Št. sklopa: 16
03220000 Vrtnine, sadje in lupinarji, 15300000 Sadje, zelenjave in pripadajoči proizvodi