493608-2019 - Javni razpisSlovenija-Ljubljana: Sredstva za diagnostiko
Obvestilo o naročilu
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
MORS 293/2019 - ODP, Nakup potrošnih sredstev za veterinarsko in sanitarno dejavnost
Referenčna številka dokumenta: 430-328/2019
II.1.2.
Glavna koda CPV
33694000 Sredstva za diagnostiko
II.1.4.
Kratek opis
Naroča se potrošna sredstva za veter. in sanitar. dejavnost.
II.1.5.
Ocenjena skupna vrednost
Vrednost brez DDV: 159 840,00 EUR
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
Ponudbe je treba predložiti za samo en sklop
Največje število sklopov, ki so lahko oddani enemu ponudniku: 6
II.2.
Opis
II.2.1.
Gojišča, kiti, elisa
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila
Plastika in steklovina
Št. sklopa: 2
Naroča se potrošna sredstva za veter. in sanitar. dejavnost
Drobni laboratorijski material
Št. sklopa: 3
API
Št. sklopa: 4
Kemijske preiskave vode
Št. sklopa: 5
Reagenti in kemikalije
Št. sklopa: 6