495578-2021 - RezultatiSlovenija-Dramlje: Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
Obvestilo o oddaji naročila
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Sukcesivna dobava konvencionalnih in ekoloških živil
II.1.2.
Glavna koda CPV
15000000 Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
II.1.4.
Kratek opis
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2.
Opis
II.2.1.
Mleko in mlečni izdelki
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
15500000 Mlečni izdelki
II.2.4.
Opis javnega naročila
Meso in mesni izdelki
Št. sklopa: 2
15100000 Živalski proizvodi, meso in mesni proizvodi
Perutninsko meso in izdelki
Št. sklopa: 3
15100000 Živalski proizvodi, meso in mesni proizvodi, 15112000 Perutnina, 15131500 Proizvodi iz perutnine
Ribe
Št. sklopa: 4
03311000 Ribe, 15200000 Pripravljene in konzervirane ribe
Zamrznjena zelenjava
Št. sklopa: 5
15331100 Sveže ali zamrznjene vrtnine, 15331170 Zamrznjene vrtnine, 15896000 Globoko zamrznjeni proizvodi
Jajca
Št. sklopa: 6
03142500 Jajca
Dietni izdelki
Št. sklopa: 7
15800000 Razna živila, 15880000 Hrana za posebne prehranjevalne potrebe
Sveža zelenjava in sadje, suho sadje
Št. sklopa: 8
03200000 Žita, krompir, vrtnine, sadje in lupinarji, 15300000 Sadje, zelenjave in pripadajoči proizvodi
Konzervirana zelenjava in sadje
Št. sklopa: 9
15300000 Sadje, zelenjave in pripadajoči proizvodi, 15330000 Predelano sadje in vrtnine
Sadni sokovi in pijače
Št. sklopa: 10
15320000 Sadni in zelenjavni sokovi, 15900000 Pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
Žita in mlevski izdelki
Št. sklopa: 11
15600000 Žitni mlevski izdelki, škrob in izdelki iz škroba
Testenine
Št. sklopa: 12
15850000 Testenine
Zamrznjeni izdelki iz testa
Št. sklopa: 13
15896000 Globoko zamrznjeni proizvodi
Kruh in krušni izdelki
Št. sklopa: 14
15810000 Krušni izdelki, sveže pecivo in slaščice
Pekovsko pecivo in sladice
Št. sklopa: 15
Ostalo prehrambeno blago
Št. sklopa: 16
15800000 Razna živila
Ekološko mleko in mlečni izdelki
Št. sklopa: 17