50086-2019 - RezultatiSlovenija-Murska Sobota: Naprave za podporo delovanja ledvic
Obvestilo o oddaji naročila
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Naprave za podporo delovanja ledvic
II.1.2.
Glavna koda CPV
33181000 Naprave za podporo delovanja ledvic
II.1.4.
Kratek opis
Dializni material po sklopih.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2.
Opis
II.2.1.
Sklop 01: Sintetična necelulozna visokoprepustna membrana iz polisulfona
Št. sklopa: 01
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila
Sklop 02: Sintetična necelulozna ultravisokoprepustna membrana iz polisulfona
Št. sklopa: 02
Dializni material po sklopih
Sklop 03: Sintetična nizkoprepustna membrana iz polisulfona
Št. sklopa: 03
Dializni material
Sklop 04: sintetična necelulozna visokoprepustna membrana iz polifenilena
Št. sklopa: 04
33180000 Funkcionalna podpora
Dializni materiali
Sklop 5: Sintetična necelulozna visokoprepustna membrana iz poliamida
Št. sklopa: 05
Sklop 6: Sintetična necelulozna visokoprepustna membrana iz poliamida
Št. sklopa: 06
Sklop 7: Dializni filtri
Št. sklopa: 07
Sklop 8: Dializne linije za monitor gambro ak 200
Št. sklopa: 08
Sklop 9: Dializne linije za monitor Fresenius 5008
Št. sklopa: 09
Sklop 10: Dializne linije za monitor Braun
Št. sklopa: 10
Sklop 11: Igle za dializo
Št. sklopa: 11
Sklop 12: Koncentrati za dializo
Št. sklopa: 12
Sklop 13:Katetri za dializo in ostalo
Št. sklopa: 13
Sklop 14: Raztopina za peritonealno dializo, potrošni material za peritonealno dializo
Št. sklopa: 14
Sklop 15: Raztopina za peritonealno dializo - APD
Št. sklopa: 15
Sklop 16: Potrošni material za CAPD in APD
Št. sklopa: 16
Sklop 17: Set dializa
Št. sklopa: 17