50188-2019 - RezultatiSlovenija-Malečnik: Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
Obvestilo o oddaji naročila
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
JNOSM-2016-2019-ZIV
II.1.2.
Glavna koda CPV
15000000 Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
II.1.4.
Kratek opis
Redna zaporedna nabava živil za potrebe šolske kuhinje.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2.
Opis
II.2.1.
Mesni izdelki
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
15130000 Mesni proizvodi
II.2.4.
Opis javnega naročila
Mesni izdelki.
Izdelki iz perutninskega mesa
Št. sklopa: 2
15131500 Proizvodi iz perutnine
Izdelki iz perutninskega mesa.
Kruh
Št. sklopa: 3
15811100 Kruh
Kruh.
Pekovsko pecivo
Št. sklopa: 4
15811200 Žemlje, 15811300 Rogljički
Pekovsko pecivo.
Mleko in mlečni izdelki
Št. sklopa: 5
15500000 Mlečni izdelki
Mleko in mlečni izdelki.
Sadni sokovi s 100 % sadnim deležem
Št. sklopa: 6
15321000 Sadni sokovi
Sadni sokovi s 100 % sadnim deležem.
Sadni nektarji
Št. sklopa: 7
Sadni nektarji.
Sadni sirup s 100 % sadnim deležem
Št. sklopa: 8
15982100 Koncentrirani sadni sokovi
Sadni sirup s 100 % sadnim deležem.
Moka in izdelki iz žit
Št. sklopa: 9
15612000 Žitna moka ali rastlinska moka in z njo povezani proizvodi
Moka in izdelki iz žit.
Južno sadje
Št. sklopa: 10
15300000 Sadje, zelenjave in pripadajoči proizvodi
Južno sadje.
Razna živila
Št. sklopa: 11
15800000 Razna živila
Razna živila.
Voda
Št. sklopa: 12
15980000 Brezalkoholne pijače
Voda.
Lupinasto sadje
Št. sklopa: 13
15332300 Predelani oreški
Lupinasto sadje.
Suho sadje
Št. sklopa: 14
15332410 Suho sadje
Suho sadje.
Testenine
Št. sklopa: 15
15850000 Testenine
Testenine.
Bio kruh
Št. sklopa: 16
Bio kruh.
Bio pekovsko pecivo
Št. sklopa: 17
Bio pekovsko pecivo.
Dodatki jedem
Št. sklopa: 20
Dodatki jedem.
Čaji
Št. sklopa: 21
15863000 Čaj
Čaji.
Izdelki iz ekstrudiranih žit
Št. sklopa: 22
15613310 Pripravljeni izdelki iz žit za zajtrk
Izdelki iz ekstrudiranih žit.
Eko napitki
Št. sklopa: 23
Eko napitki.