506231-2021 - RezultatiSlovenija-Ljubljana: Storitve popravila in vzdrževanja varnostne opreme
Obvestilo o oddaji naročila
Storitve
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Javno naročilo storitev po odprtem postopku za servisiranje videonadzorih sistemov in dobavo originalnih nadomestnih delov.
Referenčna številka dokumenta: 430-423/2021
II.1.2.
Glavna koda CPV
50610000 Storitve popravila in vzdrževanja varnostne opreme
II.1.4.
Kratek opis
Servisiranje videonadzorih sistemov in dobava originalnih nadomestnih delov
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2.
Opis
II.2.1.
Servisiranje videonadzornih sistemov proizvajalca MIRASYS
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila
Servisiranje videonadzornih sistemov proizvajalca CALLISTO
Št. sklopa: 2
Servisiranje videonadzornih sistemov proizvajalca JVC, DEDICATED MICROS IN NEOVO
Št. sklopa: 3
Servisiranje videonadzornih sistemov proizvajalca INTELLIO
Št. sklopa: 4
Servisiranje videonadzornih sistemov proizvajalca EXACQVISION
Št. sklopa: 5
Servisiranje videonadzornih sistemov proizvajalca HIKVISION IN RAYTEC
Št. sklopa: 6
Servisiranje videonadzornih sistemov proizvajalca WAVESIGHT IN AVIGILON
Št. sklopa: 7