508544-2023 - RezultatiSlovenija-Ljubljana: Storitve razvoja programske opreme po naročilih uporabnikov
Obvestilo o oddaji naročila
Storitve
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Nadgradnja in vzdrževanje informacijskega sistema za dolg, zadolževanje in poroštva
Referenčna številka dokumenta: JN-25401
II.1.2.
Glavna koda CPV
72230000 Storitve razvoja programske opreme po naročilih uporabnikov
II.1.4.
Kratek opis
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila
Predmet naročila je nadgradnja in vzdrževanje informacijskega sistema za dolg, zadolževanje in poroštva kar vključuje:
1. osnovno vzdrževanje,
2. storitve v povezavi z nadgradnjami oziroma spremembami,
3. storitve razvoja,
4. podporo naročniku in izobraževalne delavnice.