510324-2020 - RezultatiSlovenija-Vrhnika: Gradbene strukture in materiali; pomožni gradbeni izdelki (razen električnih aparatov)
Obvestilo o oddaji naročila
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Dobava blaga za potrebe Javnega podjetja Komunalno podjetje Vrhnika za obdobje 3 let
Referenčna številka dokumenta: 4162-0005/2019
II.1.2.
Glavna koda CPV
44000000 Gradbene strukture in materiali; pomožni gradbeni izdelki (razen električnih aparatov)
II.1.4.
Kratek opis
Predmet javnega naročila je sukcesivna dobava vodovodnega, kanalizacijskega in plinskega materiala, prometne signalizacije, elektro in gradbenega materiala, robnikov, kamenih agregatov ter hladnih asfaltnih mas.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2.
Opis
II.2.1.
Fazonski kosi LTŽ za vodovod
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
44160000 Cevovod, cevovodni sistemi, zaščitne cevi, proizvodne cevi in z njimi povezani izdelki
II.2.4.
Opis javnega naročila
Predmet javnega naročila v sklopu 1 je sukcesivna dobava fazonskih kosov LTŽ za vodovod.
Univerzalne spojke
Št. sklopa: 2
Predmet naročila v sklopu 2 je sukcesivna dobava univerzalnih spojk.
Navrtni zasuni, koleno vrtljivo, vgradilne garniture
Št. sklopa: 3
42130000 Pipe, zasuni, ventili in podobne naprave, 44160000 Cevovod, cevovodni sistemi, zaščitne cevi, proizvodne cevi in z njimi povezani izdelki
Predmet naročila v sklopu 3 je sukcesivna dobava navrtnih zasunov, kolen vrtljivih in vgradilnih garnitur.
Št. sklopa: 4
42130000 Pipe, zasuni, ventili in podobne naprave, 42131000 Pipe, zasuni in ventili, 44100000 Material in pribor za gradnjo
Predmet naročila v sklopu 4 je sukcesivna dobava navrtnih zasunov, kolen vrtljivih in vgradilne garniture.
Reparaturna objemka
Št. sklopa: 5
44100000 Material in pribor za gradnjo
Predmet naročila v sklopu 5 je sukcesivna dobava reparaturnih objemk.
Podzemni in nadzemni hidranti - INOX, slepi pokrov in ključ za hidrant
Št. sklopa: 6
42130000 Pipe, zasuni, ventili in podobne naprave, 42131160 Hidranti
Predmet naročila v sklopu 6 je sukcesivna dobava podzemnih in nadzemnih hidrantov - INOX, slepih pokrovov in ključev za hidrant.
Zasuni z vgradilnimi garniturami, lovilec nesnage, nepovratni ventili, krogelni ventil, montažno demontažni kos, zračni ventil, kotni plovni ventil, ventili za reduciranje tlaka
Št. sklopa: 7
42130000 Pipe, zasuni, ventili in podobne naprave
Predmet naročila v sklopu 7 je sukcesivna dobava zasunov z vgradilnimi garniturami, lovilcev nesnage, nepovratnih ventilov, montažno demontažnih kosov, zračnih ventilov, kotnih plovnih ventilov ter ventilov za reduciranje tlaka.
Cestna kapa
Št. sklopa: 8
44110000 Material za gradnjo, 44113000 Materiali za gradnjo cest, 44113800 Materiali za krovne cestne plasti, 44113900 Materiali za vzdrževanje cest
Predmet naročila v sklopu 8 je sukcesivna dobava cestnih kap.
Vodomerni jaški
Št. sklopa: 9
44160000 Cevovod, cevovodni sistemi, zaščitne cevi, proizvodne cevi in z njimi povezani izdelki, 44162000 Cevovodni sistemi
Predmet naročila v sklopu 9 je sukcesivna dobava vodomernih jaškov.
Fitingi: holandec pocinkan, tesnilo za holandec, dvovijačnik, izogibni lok, objemka, spojka rebrasta, spojka predfabrikat pocinkana, T - kos, T - kos, čep, cev - pocinkano, koleno NN, koleno ZN
Št. sklopa: 10
44100000 Material in pribor za gradnjo, 44114220 Cevi in pribor (fitingi) iz betona, 44163000 Cevovodi in pribor (fitingi), 44163200 Pribor (fitingi) za cevi
Predmet naročila v sklopu 10 je sukcesivna dobava fitingov: holandec pocinkan, tesnilo za holandec, dvovijačnik, izogibni lok, objemka, spojka rebrasta, spojka predfabrikat pocinkana, T - kos, T - kos, čep, cev - pocinkano, koleno NN, koleno ZN.
Zaščitni trak, tesnilni material, opozorilni trak, mast za montažo
Št. sklopa: 11
44100000 Material in pribor za gradnjo, 44200000 Gradbeni izdelki
Predmet naročila v sklopu 11 je sukcesivna dobava zaščitnih trakov, tesnilnega materiala, opozorilnih trakov in masti za montažo.
Končniki varilni LS, prirobnice, obojke elektrovarilne, koleno PVC, T kos PVC, spojke PVC, fazoni PE
Št. sklopa: 12
Predmet naročila v sklopu 12 je sukcesivna dobava končnikov varnilnih LS, prbornic, obojk elektrovarilne, kolen PVC, T kos PVC, spojk PVC in fazonov PE.
Polietilenske cevi, zobate spojke za PE
Št. sklopa: 13
44100000 Material in pribor za gradnjo, 44160000 Cevovod, cevovodni sistemi, zaščitne cevi, proizvodne cevi in z njimi povezani izdelki, 44163100 Cevi, 44200000 Gradbeni izdelki
Predmet naročila v sklopu 13 je sukcesivna dobava polietilenskih cevi in zobatih spojk za PE.
Vodomerni števci
Št. sklopa: 14
38421000 Aparati za merjenje pretoka, 38421100 Števci za vodo
Predmet naročila v sklopu 14 je sukcesivna dobava vodomernih števcev.
Poliesterski jaški
Št. sklopa: 15
44100000 Material in pribor za gradnjo, 44160000 Cevovod, cevovodni sistemi, zaščitne cevi, proizvodne cevi in z njimi povezani izdelki, 44162000 Cevovodni sistemi, 44162400 Vstopni jaški iz kamenine
Predmet naročila v sklopu 15 je sukcesivna dobava poliesterskih jaškov.
PE jaški
Št. sklopa: 16
Predmet naročila v sklopu 16 je sukcesivna dobava PE jaškov.
Cevi
Št. sklopa: 17
44160000 Cevovod, cevovodni sistemi, zaščitne cevi, proizvodne cevi in z njimi povezani izdelki, 44162000 Cevovodni sistemi, 44163000 Cevovodi in pribor (fitingi), 44163100 Cevi
Predmet naročila v sklopu 17 je sukcesivna dobava cevi.
Pokrovi, rešetke
Št. sklopa: 18
Predmet naročila v sklopu 18 je sukcesivna dobava pokrovov in rešetk.
Prometna signalizacija in prometna oprema
Št. sklopa: 19
34928000 Prometna oprema, 34990000 Oprema za upravljanje, nadzor, varnost, signalizacijo in razsvetljavo
Predmet naročila v sklopu 19 je sukcesivna dobava prometne signalizacije in prometne opreme.
Navrtalna sedla, fitingi
Št. sklopa: 20
Predmet naročila v sklopu 20 je sukcesivna dobava navrtalnih sedel in fitingov.
Lubrikanti
Št. sklopa: 21
Predmet naročila v sklopu 21 je sukcesivna dobava lubrikantov.
Elektro omarice in požarne pipe
Št. sklopa: 22
31100000 Elektromotorji, generatorji in transformatorji, 44480000 Razna oprema za protipožarno zaščito
Predmet naročila v sklopu 22 je sukcesivna dobava elektro omaric in požarnih pip.
Cevi PE, brezšivne
Št. sklopa: 23
44100000 Material in pribor za gradnjo, 44160000 Cevovod, cevovodni sistemi, zaščitne cevi, proizvodne cevi in z njimi povezani izdelki, 44163100 Cevi
Predmet naročila v sklopu 23 je sukcesivna dobava cevi PE, brezšivnih.
Plinski števci
Št. sklopa: 24
38550000 Števci
Predmet naročila v sklopu 24 je sukcesivna dobava plinskih števcev.
Tamponi in grede
Št. sklopa: 25
14210000 Gramoz, pesek, drobljen kamen in agregati
Predmet javnega naročila v okviru sklopa 25 je sukcesivna dobava tamponov in gred.
Drenažni peski, tolčenec in lomljenec
Št. sklopa: 26
Predmet javnega naročila v okviru sklopa 26 je sukcesivna dobava drenažnega peska, tolčenca in lomljenca.
Jalovina
Št. sklopa: 27
Predmet javnega naročila v okviru sklopa 27 je sukcesivna dobava Jalovine.
Dvakrat sejani, fini, peščeni peski
Št. sklopa: 28
Predmet javnega naročila v okviru sklopa 28 je sukcesivna dobava dvakrat sejanega, finega, peščenega peska.
Fini peski
Št. sklopa: 29
Predmet javnega naročila je sukcesivna dobava finega peska.
Hladne asfaltne zmesi
Št. sklopa: 30
44113620 Asfalt
Predmet javnega naročila v okviru sklopa 30 je sukcesivna dobava hladnih asfaltnih zmesi.
Žarnice, štarter, sijalke, okovi
Št. sklopa: 31
31512000 Volframove halogenske žarnice, 31531000 Žarnice
Predmet javnega naročila v okviru sklopa 31 je sukcesivna dobava žarnic, štarterjev, sijalk in okovov.
Priključnica za kandelaber, kandelabri in valjanec
Št. sklopa: 32
31530000 Deli svetilk in oprema za razsvetljavo
Predmet javnega naročila v okviru sklopa 32 je sukcesivna dobava priključnic za kandelaber, kandelabrov in valjanca.
Dušilke
Št. sklopa: 33
31532600 Dušilke za svetilke
Predmet javnega naročila v okviru sklopa 33 je sukcesivna dobava dušilk.
Kabli, spone, varovalke in ostali elektro material
Št. sklopa: 34
31211300 Varovalke, 31211340 Sponke varovalk
Predmet javnega naročila v okviru sklop 34 je sukcesivna dobava kablov, spon, varovalk in ostalega elektro materiala.
Svetilke
Št. sklopa: 35
31521000 Svetilke
Predmet javnega naročila v okviru sklopa 35 je sukcesivna dobava svetilk.
Robniki
Št. sklopa: 36
44912400 Robniki
Predmet javnega naročila v okviru sklop 36 je sukcesivna dobava robnikov.
Gradbeni material, HK, cevi
Št. sklopa: 37
44114220 Cevi in pribor (fitingi) iz betona
Predmet javnega naročila v okviru sklopa 37 je sukcesivna dobava gradbenega materiala, HK in cevi.