511280-2021 - RezultatiSlovenija-Celje: Storitve popravila in vzdrževanja medicinske in precizne opreme
Obvestilo o oddaji naročila
Storitve
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
VZDRŽEVANJE MEDICINSKE OPREME PROIZVAJALCA GE Healthcare
II.1.2.
Glavna koda CPV
50400000 Storitve popravila in vzdrževanja medicinske in precizne opreme
II.1.4.
Kratek opis
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
50420000 Storitve popravila in vzdrževanja medicinske in kirurške opreme
II.2.4.
Opis javnega naročila