517300-2021 - RezultatiSlovenija-Ljubljana: Storitve informacijske tehnologije: svetovanje, razvoj programske opreme, internet in podpora
Obvestilo o oddaji naročila
Storitve
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Javno naročilo za oddajo naročila storitve po odprtem postopku za izvedbo storitev razvoja aplikacij za potrebe implementacije sistema vstopa in izstopa SVI
Referenčna številka dokumenta: 430-1371/2020
II.1.2.
Glavna koda CPV
72000000 Storitve informacijske tehnologije: svetovanje, razvoj programske opreme, internet in podpora
II.1.4.
Kratek opis
Izvedba storitev razvoja aplikacij za potrebe implementacije sistema vstopa in izstopa SVI za obdobje dveh let.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
72200000 Storitve programiranja programske opreme in svetovanja pri programski opremi
II.2.4.
Opis javnega naročila
Predmet javnega naročila je izvedba storitev razvoja aplikacij za potrebe implementacije sistema vstopa in izstopa SVI za obdobje 24 mesecev.