See the notice on TED website
2. Postopek
Postopek
Naslov: VKS-216/25 Dobava in vzdrževanje parkovne opreme in opreme otroških igrišč na območju MOL
Opis: Predmet javnega naročila je dobava in vzdrževanje parkovne opreme in opreme otroških igrišč na območju Mestne občine Ljubljana (v nadaljevanju: MOL) v mestnih parkih in otroških igriščih. Sestavni del razpisne dokumentacije je tudi popis del s ponudbenim predračunom (v nadaljevanju: ponudbeni predračun), v katerem je razviden podroben opis predmeta javnega naročila in je na voljo ponudnikom v elektronski obliki. Količine, navedene v posameznih postavkah ponudbenega predračuna so v času veljavnosti okvirnega sporazuma okvirne in odvisne od dejanskih potreb naročnika. V ponudbenem predračunu so navedene okvirne količine, ki jih bo naročnik potreboval v obdobju veljavnosti okvirnega sporazuma. Naročnik bo z izbranim ponudnikom sklenil okvirni sporazum za obdobje 48 mesecev od datuma sklenitve okvirnega sporazuma s strani obeh strank okvirnega sporazuma oziroma do izčrpanja vrednosti okvirnega sporazuma, kar nastopi prej.
Notranji identifikator: VKS-216/25
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Dodatna vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39100000 Pohištvo
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 522491