525235-2021 - RezultatiSlovenija-Šentjur: Storitve čiščenja in sanitarne storitve v urbanih ali podeželskih območjih in pripadajoče storitve
Obvestilo o oddaji naročila
Storitve
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
IZVAJANJE ZIMSKE SLUŽBE NA JAVNIH POTEH OBČINE ŠENTJUR V ZIMSKEM OBDOBJU 2021/2022 in 2022/2023
Referenčna številka dokumenta: JN-3401
II.1.2.
Glavna koda CPV
90600000 Storitve čiščenja in sanitarne storitve v urbanih ali podeželskih območjih in pripadajoče storitve
II.1.4.
Kratek opis
»IZVAJANJE ZIMSKE SLUŽBE NA JAVNIH POTEH OBČINE ŠENTJUR V ZIMSKEM OBDOBJU 2021/2022 in 2022/2023«
Rok začetka in končanja izvajanja zimske službe:
od 15. novembra tekočega leta do 15. marca naslednjega leta
V primeru, da se zimsko obdobje prične pred uradnim začetkom (15.11.) oz. traja čez uradni konec (15.3.), se pogodba temu primerno podaljša.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2.
Opis
II.2.1.
I. SKLOP -MESTNA SKUPNOST ŠENTJUR DEL 1
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila
II. SKLOP - MESTNA SKUPNOST ŠENTJUR DEL 2
Št. sklopa: 2
III. SKLOP - KS BLAGOVNA
Št. sklopa: 3
VII. SKLOP - KS SLIVNICA PRI CELJU DEL 1
Št. sklopa: 4
IX. SKLOP KS KALOBJE
Št. sklopa: 5
X. SKLOP KS PREVORJE
Št. sklopa: 6
XI. SKLOP KS PLANINA PRI SEVNICI
Št. sklopa: 7
XII. SKLOP KS LOKA PRI ŽUSMU
Št. sklopa: 8