525257-2025 - Javni razpis
Slovenija – Razne medicinske naprave in proizvodi – NAKUP REAGENTOV ZA MIKROBIOLOŠKE PREISKAVE Z BREZPLAČNO UPORABO LABORATORIJSKE OPREME 2025
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Naslov: NAKUP REAGENTOV ZA MIKROBIOLOŠKE PREISKAVE Z BREZPLAČNO UPORABO LABORATORIJSKE OPREME 2025
Opis: NAKUP REAGENTOV ZA MIKROBIOLOŠKE PREISKAVE Z BREZPLAČNO UPORABO LABORATORIJSKE OPREME 2025
Notranji identifikator: JN-61139
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33190000 Razne medicinske naprave in proizvodi
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 312826