2. Postopek
Postopek
Naslov: Nakup mrežnih stikal, opreme za zagotavljanje brezžičnega omrežja, opreme za zagotavljanje omrežne varnosti in telefonije
Opis: Predmet javnega naročila je »Nakup mrežnih stikal, opreme za zagotavljanje brezžičnega omrežja, opreme za zagotavljanje omrežne varnosti in telefonije«. Zahteve naročnika v zvezi s predmetom naročila so razvidne iz tehničnih specifikacij, ki so del te dokumentacije v zvezi z oddajo javnega naročila. Naročnik ima za izvedbo predmetnega javnega naročila zagotovljena oziroma načrtovana sredstva v višini 265.000,00 EUR z DDV. Ponudbe, ki bodo presegale višino zagotovljenih oziroma načrtovanih sredstev pri naročniku, bodo izločene kot nedopustne.
Notranji identifikator: JN-44878
Vrsta postopka: Odprti postopek
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Dodatna vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 32428000 Posodobitev omrežja
Dodatna klasifikacija (cpv): 32420000 Oprema za omrežje
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Opis: Predmet naročila je Nakup mrežnih stikal, opreme za zagotavljanje brezžičnega omrežja, opreme za zagotavljanje omrežne varnosti in telefonije. I. TEHNIČNE ZAHTEVE ZA STROJNO OPREMO Ponujena oprema ni nujno od istega proizvajalca mora pa biti celotna rešitev za posamezen izdelek (ponujena strojna in pripadajoča programska oprema) mora biti od istega proizvajalca. 1. STIKALA 1.1. Nadstropno stikalo 48 port – 6x Referenčna oprema: 6x C9200-48P-E, 6x C9200-DNA-E-48-3Y, 6x C9200-NM-4X, 6x SFP-10G-SR-S, 6x PWR-C6-1KWAC/2, 6x C9200-STACK-KIT ali primerljiva oprema, ki izpolnjuje minimalne tehnične zahteve. 1.2. Nadstropno stikalo 48 port – 6x Referenčna oprema: 6x C9200-48P-E, 6x C9200-DNA-E-48-3Y, 6x PWR-C6-1KWAC/2, 6x C9200-STACK-KIT, 6x STACK-T4-1M ali primerljiva oprema, ki izpolnjuje minimalne tehnične zahteve. 1.3. Vmesnik za obstoječa nadstropna stikala 2x vmesnik za obstoječa nadstropna stikala Cisco C9200-48P. Referenčna oprema: 2x C9200-STACK-KIT, 2x STACK-T4-1M ali primerljiva oprema, ki izpolnjuje minimalne tehnične zahteve. Minimalne tehnične zahteve, ki jih mora izpolnjevati ponujena oprema: • namenski vmesniki za povezavo v sklad hitrosti vsaj 160 Gb/s z pripadajočim kablom dolžine vsaj 1 meter. 2. BREZŽIČNO OMREŽJE 2.1. Nadzorni sistem Nadzorni sistem za brezžično omrežje v redundančni postavitvi. Referenčna oprema: 2x Cisco Catalyst 9800-L-F-K9, 1x C9800L-RMNT, 14x AIR-DNA-E, 2x SFP-H10GB-ACU7M ali primerljiva oprema, ki izpolnjuje minimalne tehnične zahteve. 2.2. Dostopovne točke Referenčna oprema: 7x Cisco CW9164I-E ali primerljiva oprema, ki izpolnjuje minimalne tehnične zahteve. 3. OVERJANJE NAPRAV V OMREŽJE 3.1. Avtentikacijski strežnik Predmet naročila je avtentikacijski strežnik v redundančni postavitvi. 4. SISTEM ZA VAROVANJE IN PREVERJANJE SPLETNEGA PROMETA Minimalne tehnične zahteve, ki jih mora izpolnjevati ponujena oprema: Tehnične zmogljivosti: • 2x 1.2 TB SAS HDD, RAID 1 zamenljiv med delovanjem brez izklopa • 16 GB spomina • vključen kit za vgradnjo v 19'' strežniško omaro, • višina 1 RU • vsaj 6 x RJ45 1G port 5. IP TELEFONIJA 5.1. Namenski strežnik Namenski strežnik za potrebe IP telefonije. Referenčna oprema: 1x Cisco Business Edition 6000 (m6) BE6K-M6-K9 ali primerljiva oprema, ki izpolnjuje minimalne tehnične zahteve. III. PODPORA IN VZDRŽEVANJE Ponudnik mora v sklopu dobave opreme v delih tehničnih specifikacij, kjer je to navedeno, ponuditi tudi ustrezno programsko opremo in ustrezeno podporo proizvajalca (support) za programsko opremo za obdobje 3 let, ki se plača v treh delih. Prvi obrok se plača ob dobavi in ustrezni umestitvi opreme v okolje naročnika, preostale obroke pa vsako koledarsko leto po prvem obroku, do izteka pogodbe. Vsa dobavljena programska oprema mora zagotavljati dostop do najnovejših verzij in varnostnih popravkov. Ponudnik mora v sklopu dobave opreme ponuditi tudi ustrezno vzdrževanje za vso zahtevano opremo za obdobje 1 leta. Obdobje zagotavljanja vzdrževanja prične teči z dnem, ko ponudnik v celoti izpolni svojo obveznost dostave, vgradnje in konfiguracije opreme iz predmetnih tehničnih specifikacij.
Notranji identifikator: 229453