526898-2020 - RezultatiSlovenija-Celje: Proizvodi za medicinsko uporabo
Obvestilo o oddaji naročila
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Dobava diagnostike
II.1.2.
Glavna koda CPV
33140000 Proizvodi za medicinsko uporabo
II.1.4.
Kratek opis
Dobava diagnostike.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila