530207-2023 - RezultatiSlovenija-Murska Sobota: Epruvete
Obvestilo o oddaji naročila
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
EPRUVETE IN PRIBOR ZA ODVZEM KRVI IN URINA
Referenčna številka dokumenta: JN04/2023
II.1.2.
Glavna koda CPV
33192500 Epruvete
II.1.4.
Kratek opis
Predmet javnega naročila so »Epruvete in pribor za odvzem krvi in urina «, ki se delijo na sklope:
1. Sklop: Epruvete in pribor za odvzem venozne krvi (zaprti/odprti podsklopi)
1.1. podsklop: Epruvete in pribor (zaprti podsklop)
1.2.podsklop: Žilne preveze (odprti podsklop)
- Žilna preveza za enkratno uporabo
- Žilna preveza za večkratno uporabo
2. Sklop: Epruvete in pribor za odvzem kapilarne krvi (zaprti sklop)
3. Sklop: Epruvete in pribor za urinske preiskave (zaprti/odprti podsklopi)
3.1.podsklop: Epruvete in pribor za urinske preiskave I (zaprti podsklop)
3.2.podsklop: Epruvete in pribor za urinske preiskave II (odprti podsklop)
- Epruveta za centrifugiranje vzorca urina, v spodnjem delu zožena, 12 ml s pokrovčkom
- Posodica za urin, nesterilna, 120 ml, s pokrovom
- Posodica za urin, sterilna, 120 ml, s pokrovom
4. Sklop: Gojišča za hemokulture (zaprti sklop)
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2.
Opis
II.2.1.
Epruvete in pribor za odvzem venozne krvi
Št. sklopa: 1.
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila
Epruvete in pribor
Epruvete in pribor za odvzem kapilarne krvi
Št. sklopa: 2.
Žilna preveza za enkratno uporabo
Epruvete in pribor za urinske preiskave
Št. sklopa: 3.
Žilna preveza za večkratno uporabo
Gojišča za hemokulture
Št. sklopa: 4