See the notice on TED website
2. Postopek
Postopek
Naslov: Nabava sanitetnega materiala in oblog za rane
Opis: Predmet javnega naročila je Nabava sanitetnega materiala in oblog za rane, in sicer je javno naročilo razdeljeno na naslednje sklope: - 1. sklop: Izdelki iz gaze, - 2. sklop: Izdelki iz netkanega materiala, - 3. sklop: Izdelki za pritrditev materiala, - 4. sklop: Obliži, - 5. sklop: Pomožni sanitetni material, - 6. sklop: Povoji, - 7. sklop: Obloge iz hidrofiber, - 8. sklop: Ostale obloge in sredstva za zaščito kože, - 9. sklop: Hidrokoloidne obloge, - 10. sklop: Prozorni polprepustni lepljivi filmi, - 11. sklop: Geli in raztopine za rane in - 12. sklop: Obloge iz poliuretanske pene, - 13. sklop: Alginati, - 14. sklop: Hidroaktivne obloge iz poliuretanske pene z dodatkom gela, - 15. sklop: Mehke silikonske obloge, - 16. sklop: Visoko vpojne obloge, - 17. sklop: Obloge z antimikrobnim delovanjem, - 18. sklop: Obloge za oskrbo ran z dodatnimi učinkovinami, - 19. sklop: Obloge in drugi artikli z medicinskim kostanjevim medom.
Notranji identifikator: JN-33-2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33141110 Obvezilni material
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: Izdelki iz gaze
Opis: Izdelki iz gaze
Notranji identifikator: 523608
Dodatna klasifikacija (cpv): 33141114 Gaza za medicinske namene, 33141110 Obvezilni material
Sklop: LOT-0002
Naslov: Izdelki iz netkanega materiala
Opis: Izdelki iz netkanega materiala
Notranji identifikator: 523609
Dodatna klasifikacija (cpv): 33141116 Paketi obvez, 33141119 Komprese, 33141110 Obvezilni material
Sklop: LOT-0003
Naslov: Izdelki za pritrditev materiala
Opis: Izdelki za pritrditev materiala
Notranji identifikator: 523610
Dodatna klasifikacija (cpv): 33141112 Obliži, 33141115 Vata za medicinske namene, 33141116 Paketi obvez, 33141117 Vata, 33141119 Komprese, 33141110 Obvezilni material
Sklop: LOT-0004
Naslov: Obliži
Opis: Obliži
Notranji identifikator: 523611
Dodatna klasifikacija (cpv): 33141112 Obliži, 33141110 Obvezilni material
Sklop: LOT-0005
Naslov: Pomožni sanitetni material
Opis: Pomožni sanitetni material
Notranji identifikator: 523612
Dodatna klasifikacija (cpv): 33141115 Vata za medicinske namene, 33141117 Vata, 33141110 Obvezilni material
Sklop: LOT-0006
Naslov: Povoji
Opis: Povoji
Notranji identifikator: 523613
Dodatna klasifikacija (cpv): 33141113 Povoji, 33141110 Obvezilni material
Sklop: LOT-0007
Naslov: Obloge iz hidrofiber
Opis: Obloge iz hidrofiber
Notranji identifikator: 523614
Dodatna klasifikacija (cpv): 33141111 Lepljive obveze, 33141110 Obvezilni material
Sklop: LOT-0008
Naslov: Ostale obloge in sredstva za zaščito kože
Opis: Ostale obloge in sredstva za zaščito kože
Notranji identifikator: 523615
Sklop: LOT-0009
Naslov: Hidrokoloidne obloge
Opis: Hidrokoloidne obloge
Notranji identifikator: 523616
Sklop: LOT-0010
Naslov: Prozorni polprepustni lepljivi filmi
Opis: Prozorni polprepustni lepljivi filmi
Notranji identifikator: 523617
Sklop: LOT-0011
Naslov: Geli in raztopine za rane
Opis: Geli in raztopine za rane
Notranji identifikator: 523618
Sklop: LOT-0012
Naslov: Obloge iz poliuretanske pene
Opis: Obloge iz poliuretanske pene
Notranji identifikator: 523619
Sklop: LOT-0013
Naslov: Alginati
Opis: Alginati
Notranji identifikator: 523620
Sklop: LOT-0014
Naslov: Hidroaktivne obloge iz poliuretanske pene z dodatkom gela
Opis: Hidroaktivne obloge iz poliuretanske pene z dodatkom gela
Notranji identifikator: 523621
Sklop: LOT-0015
Naslov: Mehke silikonske obloge
Opis: Mehke silikonske obloge
Notranji identifikator: 523622
Sklop: LOT-0016
Naslov: Visoko vpojne obloge
Opis: Visoko vpojne obloge
Notranji identifikator: 523623
Sklop: LOT-0017
Naslov: Obloge z antimikrobnim delovanjem
Opis: Obloge z antimikrobnim delovanjem
Notranji identifikator: 523624
Sklop: LOT-0018
Naslov: Obloge za oskrbo ran z dodatnimi učinkovinami
Opis: Obloge za oskrbo ran z dodatnimi učinkovinami
Notranji identifikator: 523625
Sklop: LOT-0019
Naslov: Obloge in drugi artikli z medicinskim kostanjevim medom
Opis: Obloge in drugi artikli z medicinskim kostanjevim medom
Notranji identifikator: 523626