537156-2021 - RezultatiSlovenija-Šempeter pri Gorici: Razne medicinske naprave in proizvodi
Obvestilo o oddaji naročila
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Potrošni material z brezplačno uporabo merilnikov za področje POCT
Referenčna številka dokumenta: 200-54/2020
II.1.2.
Glavna koda CPV
33190000 Razne medicinske naprave in proizvodi
II.1.4.
Kratek opis
Predmet javnega naročila je dobava potrošnega materiala z brezplačno uporabo merilnikov za področje POCT po sklopih:
Sklop 1: Potrošni material z brezplačno uporabo merilnikov glukoze
Sklop 2: Potrošni material z brezplačno uporabo merilnikov za PČ/INR
Sklop 3: Potrošni material z brezplačno uporabo analizatorja za glikirani hemoglobin
in specifikacijah predmeta JN, ki je priloga in sestavni del razpisne dokumentacije.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2.
Opis
II.2.1.
Potrošni material z brezplačno uporabo merilnikov glukoze.
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila
Potrošni material z brezplačno uporabo merilnikov za PČ/INR
Št. sklopa: 2