537163-2021 - RezultatiSlovenija-Ljubljana: Elektrika, ogrevanje, sončna in jedrska energija
Obvestilo o oddaji naročila
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Dobava električne energije z deležem električne energije iz OVE
Referenčna številka dokumenta: JN-5410 JN6/2021
II.1.2.
Glavna koda CPV
09300000 Elektrika, ogrevanje, sončna in jedrska energija
II.1.4.
Kratek opis
Predmet javnega naročila je dobava električne nergije z deležem energije iz OVE
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila
JN-5410