541033-2021 - Javni razpisSlovenija-Ljubljana: Reagenti in kontrastna sredstva
Obvestilo o naročilu
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Sukcesivna dobava PET - radiofarmakov
Referenčna številka dokumenta: JN-0041/2021
II.1.2.
Glavna koda CPV
33696000 Reagenti in kontrastna sredstva
II.1.4.
Kratek opis
Sukcesivna dobava PET - radiofarmakov po sklopih
II.1.5.
Ocenjena skupna vrednost
Vrednost brez DDV: 1 350 000,00 EUR
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
Ponudbe je treba predložiti za samo en sklop
II.2.
Opis
II.2.1.
Dobava F-18 FDG ob delavnikih
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila
Dobava F-18 FDG ob sobotah
Št. sklopa: 2
Dobava F-18 fluoroholina
Št. sklopa: 3
Dobava F-18 FET
Št. sklopa: 4