Dobava, namestitev in garancijsko vzdrževanje računalniške opreme
Referenčna številka dokumenta: 302/44 - RAOP/2020
II.1.2.
Glavna koda CPV 30200000 Računalniška oprema in pribor
II.1.4.
Kratek opis
Predmet javnega naročila je dobava, namestitev in garancijsko vzdrževanje računalniške opreme po sklopih za Univerzo v Mariboru, za obdobje štirih (4) let.
II.1.6.
Informacije o sklopih Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2.
Opis
II.2.1.
Naslov
Energijsko učinkoviti osebni in prenosni računalniki
Št. sklopa: Sklop 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV 30213000 Osebni računalniki, 30213100 Prenosni računalniki
II.2.4.
Opis javnega naročila
Predmet javnega naročila v sklopu št. 1 je dobava energijsko učinkovitih osebnih in prenosnih računalnikov, ki morajo ustrezati določilom Uredbe o zelenem javnem naročanju. Podrobnejši opis sklopa je razviden iz priloge opis sklopov.
Energijsko učinkoviti zasloni in oprema za multimedije
Glavna lokacija ali kraj izvedbe:
Slovenija, Maribor
Predmet javnega naročila v sklopu št. 2 je dobava energijsko učinkovitih zaslonov in opreme za multimedije, ki mora ustrezati določilom Uredbe o zelenem javnem naročanju (kjer se uporablja). Podrobnejši opis sklopa je razviden iz priloge opis sklopov.
Predmet javnega naročila v sklopu št. 3 je dobava energijsko učinkovitih večopravilnih naprav, tiskalnikov in optičnih bralnikov, ki morajo ustrezati določilom Uredbe o zelenem javnem naročanju (kjer se uporablja). Podrobnejši opis sklopa je razviden iz priloge opis sklopov.
Strežniki, strežniški sistemi za shranjevanje podatkov, omrežna oprema in sistemi za neprekinjeno napajanje
Predmet javnega naročila v sklopu št. 4 je dobava strežnikov, strežniških sistemov za shranjevanje podatkov, omrežne opreme in sistemov za neprekinjeno napajanje. Podrobnejši opis sklopa je razviden iz priloge opis sklopov.