544327-2021 - RezultatiSlovenija-Ljubljana: Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
Obvestilo o oddaji naročila
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Sukcesivna dobava živil po sklopih
Referenčna številka dokumenta: 460-1/2021-8
II.1.2.
Glavna koda CPV
15000000 Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
II.1.4.
Kratek opis
Predmet javnega naročila je sukcesivna dobava živil po sklopih za obdobje enega leta.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2.
Opis
II.2.1.
sadje
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
15300000 Sadje, zelenjave in pripadajoči proizvodi
II.2.4.
Opis javnega naročila
zelenjava oktober maj
Št. sklopa: 2
kruh in pekovsko pecivo
Št. sklopa: 3
15800000 Razna živila
testenine
Št. sklopa: 4
špecerija
Št. sklopa: 5
konzervirana zelenjava
Št. sklopa: 6
olja
Št. sklopa: 7
15400000 Olja in masti živalskega ali rastlinskega izvora
krompir
Št. sklopa: 8
15310000 Krompir in izdelki iz krompirja
instant omake in juhe
Št. sklopa: 9
15890000 Razna živila in posušena živila
paštete
Št. sklopa: 10
15100000 Živalski proizvodi, meso in mesni proizvodi
voda navadna
Št. sklopa: 11
15980000 Brezalkoholne pijače
voda mineralna Mg
Št. sklopa: 12
sokovi sadne kaše
Št. sklopa: 13
zamrznjena zelenjava
Št. sklopa: 14
zelenjava
Št. sklopa: 15
solata sezona maj do oktober
Št. sklopa: 16
solata sezona november do april
Št. sklopa: 17
sadje sezonsko ECO izvor
Št. sklopa: 18
jabolka
Št. sklopa: 19
sladice
Št. sklopa: 20
15833000 Sladkorni izdelki
čaji
Št. sklopa: 21
15863000 Čaj
živila brez glutena in laktoze
Št. sklopa: 22
15880000 Hrana za posebne prehranjevalne potrebe
zamrznjene pripravljene jedi
Št. sklopa: 23
očiščena zelenjava in krompir
Št. sklopa: 24
suho sadje in oreščki
Št. sklopa: 25
15332000 Predelano sadje in oreški
ribe in ribji izdelki
Št. sklopa: 26
15200000 Pripravljene in konzervirane ribe
meso sveže
Št. sklopa: 27
mleko jogurti dnevne dostave
Št. sklopa: 28
15500000 Mlečni izdelki
mesni izdelki dnevne dostave
Št. sklopa: 29
15130000 Mesni proizvodi
perutnina
Št. sklopa: 30
15110000 Meso
jajca
Št. sklopa: 31
03142500 Jajca
mlečni izdelki občasna naročila
Št. sklopa: 32
perutninski izdelki
Št. sklopa: 33
mleko ECO izvor
Št. sklopa: 34
meso ECO izvor
Št. sklopa: 35
sladoled
Št. sklopa: 36
15555000 Sladoled in podobni izdelki