544330-2021 - RezultatiSlovenija-Celje: Računalniška oprema in pribor
Obvestilo o oddaji naročila
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Dobava računalniške opreme za obdobje treh (3) let
Referenčna številka dokumenta: 83/SKL-2019
II.1.2.
Glavna koda CPV
30200000 Računalniška oprema in pribor
II.1.4.
Kratek opis
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2.
Opis
II.2.1.
Št. sklopa: SKLOP A
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
30230000 Oprema za računalnike
II.2.4.
Opis javnega naročila
SKLOP A: NAMIZNA RAČUNALNIŠKA OPREMA
Jedrna računalniška oprema
Št. sklopa: SKLOP B
SKLOP B: JEDRNA RAČUNALNIŠKA OPREMA