547123-2021 - RezultatiSlovenija-Maribor: Obvezilni material
Obvestilo o oddaji naročila
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
OBVEZILNI IN SANITETNI MATERIAL
Referenčna številka dokumenta: 460-E-DS-V1-2/19
II.1.2.
Glavna koda CPV
33141110 Obvezilni material
II.1.4.
Kratek opis
Predmet javnega naročila je nabava obvezilnega in sanitetnega materiala.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila
Ponudnik lahko odda ponudbo za posamezno vrsto blaga.