549267-2019 - RezultatiSlovenija-Kranj: Naftni derivati, goriva, električna energija in drugi viri energije
Obvestilo o oddaji naročila
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Dobava električne energije in zemeljskega plina
Referenčna številka dokumenta: 3/2019
II.1.2.
Glavna koda CPV
09000000 Naftni derivati, goriva, električna energija in drugi viri energije
II.1.4.
Kratek opis
Dobava električne energije in zemeljskega plina.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2.
Opis
II.2.1.
Dobava električne energije
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
09310000 Elektrika
II.2.4.
Opis javnega naročila
Dobava električne energije proizvedene iz obnovljivih virov in/ali soproizvodnje električne energije z visokim izkoristkom.
Dobava zemeljskega plina
Št. sklopa: 2
09123000 Zemeljski plin
Dobava zemeljskega plina.