549309-2022 - Javni razpisSlovenija-Jesenice: Odstranjevanje in obdelava odpadkov
Obvestilo o naročilu
Storitve
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Obdelava mešanih komunalnih odpadkov za obdobje od 1. 1. 2023 do 31. 12. 2023
Referenčna številka dokumenta: JN-18702
II.1.2.
Glavna koda CPV
90510000 Odstranjevanje in obdelava odpadkov
II.1.4.
Kratek opis
II.1.5.
Ocenjena skupna vrednost
Vrednost brez DDV: 2 450 000,00 EUR
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila