549716-2021 - RezultatiSlovenija-Izola: Dela na zgornjem ustroju športnih igrišč
Obvestilo o oddaji naročila
Gradnje
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Postavitev umetne trave na pomožnih nogometnih igriščih ob stadionu v Izoli
II.1.2.
Glavna koda CPV
45236110 Dela na zgornjem ustroju športnih igrišč
II.1.4.
Kratek opis
Predmet javnega naročila je »Postavitev umetne trave na pomožnih nogometnih igriščih ob stadionu v Izoli«.
Predmet javnega naročila je podrobneje opisan v poglavju III. - Specifikacija predmeta javnega naročila.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila