551668-2021 - RezultatiSlovenija-Maribor: Proizvodi za medicinsko uporabo
Obvestilo o oddaji naročila
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
KATETRI IN SETI ZA MERJENJE ZNOTRAJ LOBANJSKEGA TLAKA, TEMPERATURE IN KISIKA
Referenčna številka dokumenta: 460-E-DS-20/19
II.1.2.
Glavna koda CPV
33140000 Proizvodi za medicinsko uporabo
II.1.4.
Kratek opis
Predmet javnega naročila je nabava katetrov in setov za merjenje znotraj lobanjskega tlaka, temperature in kisika.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila
Ponudnik mora ponuditi 100% razpisanih vrst in količin blaga iz javnega naročila.